Obrączki ze złota

Ślub – piękne wydarzenie, piękna oprawa!

Ślub to piękne wydarzenie, łączące na całe życie dwoje zakochanych osób. To wyjątkowy akt miłości sprawił, że kobieta i mężczyzna w szaleńczej pogoni za wspólnym szczęściem decydują się na złączenie się w jeden organizm – małżeństwo. Warto zadbać o odpowiednią oprawę ślubu, by nigdy nie został zapomniany – a wręcz przeciwnie, chętnie wspominany do poduszki bądź na rodzinnych zebraniach przy wigilijnym bądź wielkanocnym stole.
Ślub to duże wyzwanie organizacyjne i logistyczne – najczęściej problemem jest zebranie w jednym miejscu ponad setki zaproszonych gości. Często to ludzie, zjeżdżający na tą wyjątkową okoliczność z całego świata – łatwo im się zgubić po drodze do kościoła. Jednak to nie jest najważniejszą rzeczą na głowie młodych. Powinni raczej skupić się na sobie, na tym jak razem się prezentują: panna młoda w sukni i welonie, a pan młody w eleganckim smokingu.
Gwóźdź programu to bez wątpienia obrączki ze złota. Dlaczego? Bo gdy zostaną już założone nie ma odwrotu. Pęta miłości związują tych dwojga na zawsze.Możliwość komentowania jest wyłączona.