Rarytasy dla kota sochaczew

Specjały dla kota

Wszyscy adoratorzy kotów wiedzą, że nasz zwierzak powinien znakomicie się żywić. Dieta powinna być zbilansowana a w dodatku mieścić najważniejsze składniki oraz witaminy, które są mu wymagane.
Kot musi posiadać karmę dopasowaną w szczególności: do wieku, rasy, czy też aktywności. Karmy są przeróżne, ale należałoby czytać ich skład. Doskonale byłoby, aby mieściły większą ilość mięcha. Karmy cenionych marek z marketów posiadają z reguły 4% mięsa, a reszta to wypełniacze. Koty je uwielbiają ze względu na wzmacniacze smaku. Mój kot też na zakrętach nie wyrabia, jak czasami oferuje mu popularną karmę znanej firmy. 
Warto swojemu zwierzakowi od czasu do czasu dawać specjały dla kota. Mogą one być wręczane pupilowi między posiłkami na przykład w nagrodę za znakomicie zrealizowane zadanie. Mój kociak dostaje je kiedy grzecznie aportuje a także przynosi zabawkę-myszkę bądź bez przyczyny za to, że jest.
Koty to indywidualiści i poniekąd ciężko je wytresować. Jednakże należałoby spróbować, bowiem może za dziesiątym razem przyniesie rzuconą zabawkę. Trzeba dbać o ich dobrą dietę, bo odpłacą się nam mruczeniem oraz mizianiem. Poza tym dobrze odżywiane będą żyły dłużej.


Możliwość komentowania jest wyłączona.