Zamek Książ konstancin jeziorna

Atrakcje Zamku Książ

Poszukujesz interesujących wrażeń? Co powiesz na dobrą zabawę w otoczeniu pięknych sal a także wspaniałej natury? Już teraz odwiedź Zamek Książ! Dostarczamy doznania natury estetycznej jak również silniejsze doznania. Zamek jest jednym z najpiękniejszych naszych zabytków. To trzeci, co do wielkości budowla tego rodzaju w naszym kraju. 
Dla zwiedzających chcących docenić urodę bogato zdobionych wnętrz oferujemy zwiedzanie dzienne. Dla tych, którzy szanują dreszczyk emocji a także nie boją się zgaszonego światła oferujemy zwiedzanie nocne. Troszczymy się również o naszych najmłodszych gości – tworzymy naukę zespoloną z wyprawą po zamku. 
Przyjezdni mogą liczyć na zakwaterowanie w zamkowym hotelu i wspaniałe posiłki w restauracji. Na terenie kompleksu znajduje się także sklep z pamiątkami i palmiarnia. Jeżeli umęczy cię krążenie po korytarzach a także komnatach, spędź czas w Książańskim Parku Krajobrazowym w pięknym i osobliwym środowisku malowniczej przyrody. Już dzisiaj wybierz się do Książa!


Możliwość komentowania jest wyłączona.

najtańszy kredyt gotówkowy hologramy kolekcjonerskie